System ochrony zdrowia do poprawki? Takie kroki zapowiedział we wtorek premier Donald Tusk. Zdaniem szefa rządu ujawnione nieprawidłowości to wina złych rozwiązań i braku nadzoru. Tusk stwierdził także, iż oczekuje „odważniejszych propozycji ustaw”, które „naprawią” to, co dziś w ochronie zdrowia szwankuje.