Jak podają media, Orlen miał zawiesić członkostwo w Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego. Powód? To protest giganta dotyczący prac nad podatkiem od nadzwyczajnych zysków. Tak, chodzi o tę daninę, której obawiają się inwestorzy największej państwowej spółki paliwowej. W...