Minister zdrowia zapowiada likwidację „kominów płacowych” w ochronie zdrowia

4 godzin temu
Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda zapowiedziała działania zmierzające do ograniczenia tzw. „kominów płacowych” w ochronie zdrowia. Jak podkreśliła, konieczne jest wypracowanie dialogu, który umożliwi wprowadzenie takich zmian. Dodała również, iż rzeczywiste wynagrodzenia medyków ma pomóc ustalać ustawa przewidująca weryfikację danych płacowych z wykorzystaniem numeru PESEL.
Idź do oryginalnego materiału