Pacjenci w jednej kolejce do lekarza. Od 1 lipca placówki muszą działać w nowym systemie

7 godzin temu
Od 01.07.2026 r. działanie w ramach centralnej e-rejestracji będzie obowiązkowe dla wskazanych świadczeń opieki zdrowotnej. W praktyce oznacza to koniec równoległych, lokalnych list oczekujących dla świadczeń włączonych do centralnej e-rejestracji. Pacjent będzie mógł zapisać się online przez Internetowe Konto Pacjenta, ale przez cały czas możliwa będzie tradycyjna rejestracja bezpośrednio u świadczeniodawcy - osobiście, telefonicznie albo mailowo.
Idź do oryginalnego materiału