Polskie spółki energetyczne będą odbudowywać Ukrainę? PGE, Orlen, Enea i Tauron podpisały porozumienie

5 godzin temu
Prezesi PGE, Orlenu, Enei i Tauronu zawarli w Gdańsku porozumienie o współpracy przy odbudowie zniszczonej wojną infrastruktury energetycznej Ukrainy. Minister aktywów państwowych Wojciech Balczun zaznaczył, iż udział polskich przedsiębiorstw w procesie odbudowy naszego wschodniego sąsiada jest czymś naturalnym i nie powinien budzić wątpliwości.
Idź do oryginalnego materiału