Tusk o Grupie Wyszehradzkiej: V4 może stać się jedną z największych potęg Europy

1 dzień temu
Premier Donald Tusk stwierdził podczas szczytu Grupy Wyszehradzkiej na Węgrzech, iż V4 może stać się jedną z największych sił w Europie, jeżeli państwa członkowskie powrócą do współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i lojalności. Spotkanie to jest pierwszym szczytem na poziomie szefów rządów od ponad dwóch lat.
Idź do oryginalnego materiału