UODO wkracza do Szpitala Południowego. Będzie kontrola po medialnych doniesieniach

4 godzin temu
Urząd Ochrony Danych Osobowych przeprowadzi kontrolę w Szpitalu Południowym w Warszawie. Jak poinformował prezes UODO Mirosław Wróblewski, sprawdzone zostaną m.in. doniesienia o możliwych naruszeniach przepisów RODO, które pojawiły się w mediach. Sprawą placówki zajmują się już także prokuratura, NFZ, wojewoda mazowiecki i Państwowa Inspekcja Pracy.
Idź do oryginalnego materiału